Toaleta publiczna
Blog
  1. Bemel Kabiny
  2. »
  3. Kabiny sanitarne
  4. »
  5. Poznaj potencjał kabin sanitarnych z firmy Bemel

Poznaj potencjał kabin sanitarnych z firmy Bemel

12-02-2023 - Kabiny sanitarne

Budynki oraz lokale użyteczności publicznej mają to do siebie, że musi pojawić się w nich kilka niezwykle istotnych elementów. Mowa tutaj nie tylko o wyjściach ewakuacyjnych czy biurze ochrony z bieżącym monitoringiem, ale również o toaletach, w których powinny pojawić się kabiny sanitarne. Gdzie można się z nimi spotkać, czym się kierować przy ich wyborze oraz dlaczego warto skorzystać z pomocy firmy Bemel?

Kabiny WC

Gdzie można spotkać się z kabinami sanitarnymi?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta: z kabinami sanitarnymi można spotkać się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przygotowania miejsca, w którym z toalety będzie mogła korzystać większa liczba osób. Pierwszym trafnym skojarzeniem, które nasuwa się wielu osobom, są oczywiście wszelkiego rodzaju centra handlowe. Warto jednak zauważyć, że niemal każdym większym mieście można spotkać się z toaletą publiczną, w której również stosuje się rozwiązanie w postaci kabin sanitarnych. Tego typu konstrukcje doskonale sprawdzą się także w placówkach oświatowych, a więc szkołach czy przedszkolach. Co więcej, kabiny sanitarne goszczą też w różnorodnych placówkach publicznych, a więc teatrach, filharmoniach, urzędach, aquaparkach czy siłowniach. Jak widać, zapotrzebowanie na tego typu instalacje jest naprawdę spore. A skoro już o instalacjach mowa, to gdzie szukać fachowców w tej dziedzinie?

Jaka jest oferta firmy Bemel?

Najlepiej w firmie Bemel, która zajmuje się nie tylko montażem kabin sanitarnych na terenie całej Polski, ale również ich produkcją. Dzięki temu klienci firmy z miejscowości Rumia mogą mieć pewność, że na ich terenie pojawi się wysokiej jakości konstrukcja, którą doświadczeni specjaliści z przedsiębiorstwa Bemel bez problemu zainstalują. Warto wspomnieć również o tym, że fachowcy mogą dostosować projekt do indywidualnych oczekiwań klienta oraz wymogów technicznych pomieszczenia, w którym mają zagościć kabiny sanitarne. W ofercie firmy Bemel można znaleźć także przegrody do pisuarów, które sprawdzą się w toaletach męskich.

Czym się kierować przy wyborze kabin sanitarnych?

Przy wyborze kabin sanitarnych warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Pierwszym z nich jest materiał, z którego została wykonana konstrukcja. Najlepszym wyborem będzie płyta HPL, która charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, ale również na wahania temperatury, a także na działanie środków chemicznych. Przy wyborze kabin sanitarnych koniecznie należy zwrócić uwagę również na wszelkiego rodzaju okucia, a więc nóżki, uchwyty, klamki czy zawiasy. Najlepiej, jeśli zostaną one wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na różnorodne warunki. Na koniec warto wspomnieć, że długowieczność kabin zależy nie tylko od sposobu użytkowania, ale przede wszystkim od jakości montażu, dlatego warto powierzyć go specjalistom.

Bemel Kabiny
Bemel Kabiny Lidia Olszanowska
ul. Długa 36, 84-230 Dębogórze Wybudowanie
NIP: 9581258844 Regon: 521398775
Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport oraz specjalistów do montażu.
2022 © Bemel Kabiny, wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie peka.pro