O nas
  1. Bemel Kabiny
  2. »
  3. O nas
1200 realizacji
30 lat doświadczenia

Producent kabin sanitarnych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji mebli z laminatów HPL  już podczas projektowania i analizy potrzeb naszych klientów wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w danej przestrzeni i będą niezawodne.

Kabiny sanitarne

Produkowane przez nas kabiny i ścianki działowe wyróżniają się nienaganną estetyką i nowoczesnym designem, są przy tym trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci.

Jako producent kabin z płyt HPL dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania oraz charakteryzowały się zarówno jakością jak i funkcjonalnością. Nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania prawne, które określone zostały w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 2002 roku.

W naszej ofercie posiadamy zarówno standardowe wymiary produktów jak i wymiary na indywidualne zamówienie dostosowanie do pomieszczeń,  dzięki czemu są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Solidne wykonanie  gwarantuje ich wieloletnie intensywne użytkowanie. Poza produkcją kabin systemowych oferujemy również ich montaż naszych, a także dostawę pod adres wskazany przez klienta.

Zapraszamy do współpracy, nasza doświadczona kadra przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zabudowa sanitariatów i umywalni w systemie kabin sanitarnych i ścianek działowych

Zabudowa sanitariatów i umywalni w systemie kabin sanitarnych i ścianek działowych oferowanym przez BEMEL MEBLE oraz BEMEL KABINY wykorzystuje jako materiał konstrukcyjny kompaktowy laminat wysokociśnieniowy  HPL.   Laminat ten charakteryzuje się bogatą kolorystyką wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć oraz łatwością utrzymania w czystości, co sprawia, że jest idealnym materiałem do stosowania w łazienkach, sanitariatach, na basenach itp.  Baseny, pływalnie, parki wodne, uniwersytety, obiekty przemysłowe i szpitale to podstawa działalności naszej firmy.  Firma nasza specjalizuje się także w wykonawstwie z laminatów kompaktowych, rożnego rodzaju prac na budowie, gdzie niemożliwe jest zastosowanie gotowych mebli i okładzin ściennych. Wykonujemy również obudowy słupów betonowych o przekroju okrągłym, prostokątnym i kwadratowym, a także blaty do umywalek z laminatów.

 

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

.Oferujemy najwyższej jakości, profesjonalne wyposażenie pomieszczeń sanitarnych.
Posiadamy w ofercie standardowe rozwiązania jak oraz realizuje projekty wg indywidualnych wytycznych
Chętnie poznamy Twoje potrzeby oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach.
Skontaktuj się z nami i przekonaj, co możemy Ci zaproponować.

 

Skontaktuj się z nami

 

Bemel Kabiny
Bemel Kabiny Lidia Olszanowska
ul. Długa 36, 84-230 Dębogórze Wybudowanie
NIP: 9581258844 Regon: 521398775
Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport oraz specjalistów do montażu.
2022 © Bemel Kabiny, wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie peka.pro